KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086423
nr 1508 6423
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben med krasse. Signerad. Olja på pannå, 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 70x59 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:33:40
100 kr